top of page
Holding Hands

THETA HEALING EĞİTİMLERİ

Theta Healing çok güçlü bir meditasyon ve şifa tekniğidir.

Herhangi bir din ya da inanış ile bağlantılı değildir. Varolan herşeyi yaratan sınırsız enerjiye dayanan bu teknik ile zihninizdeki tüm sınırlar ortadan kalkar.

Basitçe gerçekleşen mucize şifaların yanısıra bilinç altı ile direkt çalışma imkanı bulursunuz. Bu şekilde size hizmet etmeyen tüm bilinçaltı kalıplarınızı dönüştürebilirsiniz. Yalnızca hastalıklar değil hayatınızda değiştirmek ya da yaratmak istediğiniz her şey üzerinden çalışabilirsiniz.

Ayrıca THETAHEALING uluslararası tescilli bir markadır. Seminer sonunda sahip olacağınız sertifika ile sistemin lisanslı bir uygulayıcısı haline gelirsiniz.

Theta Healing birçok farklı modül eğitiminden oluşur. Ancak İlk eğitimden itibaren lisanslı bir uygulayıcı olarak şifa ve bilinçaltı çalışması yapmaya başlayabilirsiniz.

KADİM ÇAKRA BİLGELİĞİ VE

MEDİTASYON EĞİTİMİ

Bu eğitim Güliz B. UYSAL tarafından oluşturulmuş 8 haftalık bir programdır. Fizik beden üzerindeki 7 ana çakraya adım adım odaklanırken bir yandan da birçok farklı öğretiyi kapsayacak şekilde ruhsallık ve kadim bilgelikler üzerine çalışılmaktadır. Bu eğitim sadece bilgi içeriğinin çok ötesinde derin ve yoğun bir içeriğe sahiptir.

Spritüel alana giriş niteliği taşıyan bu eğitim nereden başlayacağına karar veremeyen herkes için idealdir.

Om Symbol on the Beach
Spiritual Woman

KUNDALİNİ REİKİ

Danimarkalı meditasyon üstadı Ole Gabrielsen tarafından bize aktarılan bu enerji kanalı, güçlü, etkin ve pratik bir şifalanma yöntemidir. Hayatınızın birçok alanında kolayca kullanabilirsiniz ve Master seviye eğitimi ile başkalarına da bu tekniği kolaylıkla öğretebilirsiniz.

bottom of page